Dárková sada CENTIFOLIA - Denní rutina Lys Active

Účinné trio pro každodenní rutinu pro mladší pleť. Rostlinné buňky lilie a aktivní složka podobná retinolu.
Doplňková péče v boji proti známkám stárnutí.

standardní cena: 1 486 Kč –12 % 1 299 Kč
Dostupnost: Skladem
Dárková sada CENTIFOLIA - Denní rutina Lys Active
coffret rituel lys active
Novinka
1 486 Kč –12 %
100% přírodní
100% přírodní
Vhodné pro vegany
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1 500 Kč
Netestováno na zvířatech
Netestováno na zvířatech
Péče o tělo s respektem k životu zvířat
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží odesíláme do 48h

Detailní popis produktu

Objevte koncentrované sérum proti tmavým skvrnám, na kontury očí a rtů a Lys Active® víceúčelový denní krém. Všechny tři produkty  se navzájem dokonale doplňují a bojují proti viditelným známkám stárnutí. Koncentrované sérum proti tmavým skvrnám redukuje skvrny a rozjasňuje pleť. Potom krém na oční kontury a rty pomáhá vyživovat, znovu zhutňovat a vyplňovat vrásky v těchto oblastech. Konečně, víceúčelová denní péče vyživuje, obnovuje hustotu a koriguje vrásky pro kompletní každodenní rituál.

Nová řada Lys Active® vkládá inteligenci přírody do služeb pokožky, aby jí pomohla lépe stárnout. Tato ošetření působí na všechny viditelné známky stárnutí: dehydratace, ztráta pevnosti, nedostatek jasu, vrásky a jemné linky, skvrny atd. Objevte účinnost naší kompletní rutiny díky jedinečné synergii dvou aktivních složek:

- Aktivní rostlinné buňky White Lys (1,2,3,4) pocházející z Francie jsou získávány inovativním a ekologickým extrakčním procesem, který umožňuje maximálně stimulovat jejich úžasné vlastnosti. Tato aktivní složka zintenzivňuje obnovu buněk a omezuje transport melaninu, což jí dodává regenerační a zesvětlující sílu, oživuje zářivost pleti.

-Účinná látka Retinol-like (5,6,7,8) rostlinného původu je extrahována z listů rambutanu (vlasy liči). Tato aktivní složka zlepšuje elasticitu a pevnost pokožky stimulací produkce kolagenu a elastinu, přičemž je lépe snášena než klasická molekula Retinolu. Pomáhá také redukovat vrásky tím, že výrazně zvyšuje hustotu kolagenových vláken.

+ V séru specifická aktivní složka proti tmavým skvrnám (9.10): Extrakt z červených řas z Francie je depigmentační aktivní složka, o které je známo, že bojuje proti stárnutí pleti. Redukuje skvrny, zlepšuje jednotnost pleti a oživuje zářivost pleti. 

(1) Klinická studie (in-vivo) zesvětlujícího účinku na pokožku obličeje u 30 žen ve věku 35 až 65 let po dobu 56 dnů. 0,1% emulze. Mexametrická měření.
(2) In-vitro studie koncentrace PAR-2 ​​po 24 hodinách léčby. signifikantní výsledky z 0,5%
(3) In-vitro studie značení buněčné proliferace KI67 na epidermis. Významné výsledky z 0,5 %
(4) Dokument dodavatele
(5) In-vitro genomická studie pomocí PCR při 0,03 % na 88 genech.
(6) In-vitro proteomická studie pomocí Western blotu při různých procentech mezi 0,01 % a 0,06 % na 5 proteinech zájmu.
(7) Molekula korilaginu titrovaná na 0,7-1,3 % v extraktu.
(8) Studie in vivo při 0,1 %: zlepšení elasticity a vrásek. Více než 28 dní s 28 ženami (55 - 65 let). Opatření přijatá v Úř. věst. a D28. Srovnání s placebem a vazelínou.
(9) In-vivo test na 25 kauzálních dobrovolnicích ve věku 60 let (+/-6) pro ruce a 27 obj. ve věku 33 (+/-8 let) na obličej. Cíleno na 0,62 % oproti placebu. 56.
(10) In-vivo test na 34 běloškách ve věku 48 (+/- 7) vizuálním posouzením odborníky + sebehodnotícími dotazníky. Cíleno na 0,46 % oproti placebu. 56d. 

Dárková sada obsahuje:

Krém na oční kontury a rty 399 Kč 1x
Dárková krabička 49 Kč 1x
Víceúčelový denní krém 539 Kč 1x
Sérum proti stařeckým skvrnám 499 Kč 1x

Doplňkové parametry

Kategorie: DÁMSKÉ DÁRKOVÉ SADY
Řada: Lys Active

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Centifolia® je francouzská značka certifikované organické kosmetiky založená v roce 1983. Na základě vědeckého pozorování rostlin je značka zakladatelem konceptu botanické kosmetiky.