Můj příběh

V dnešní době se často spoléháme na rychle dostupné produkty velkých kosmetických firem pro péči o naše tělo.

Osobně jsem tento okamžik uvědomění zažila po narození svých dětí. Touha po tom nejlepším pro jejich citlivou pokožku mě přivedla k hledání alternativ. Od okamžiku, kdy jsem opustila vlhčené ubrousky a přešla na přírodní mýdla, se mi potvrdilo, že přírodní kosmetika z organických složek může být mnohem účinnější a šetrnější k našemu tělu.

Tak začal můj projekt s přírodní kosmetikou a postupně i e-shopem MAJALO - nabídnout vysoce kvalitní přírodní produkty, které jsou šetrné k naší pokožce i životnímu prostředí a nepodstupují testy na zvířatech.

Během hledání výrobců nabízejících kvalitní přírodní kosmetiku jsem narazila na francouzskou certifikovanou přírodní značku Centifolia, která je zakladatelem konceptu kosmetické botaniky vyvinutého vědeckým pozorováním rostlin.

Centifolia vyvinula řadu vysoce kvalitních produktů, které se zaměřují na potřeby různých typů pleti. Co mě velmi na této značce zaujalo je, že Centifolia má jedno z nejekologičtějších výzkumných center a výrobních jednotek na světě! Více než 5 000 m2 krytých budov (výzkum a vývoj, výroba a balení) na přírodním a chráněném místě o rozloze 125 hektarů. Centifolia má skvělé recenze a mnoho spokojených zákazníků a po jejím vyzkoušení jsem zařadila mnoho kosmetických výrobků jak do mého života, tak do života mé rodiny. Tak jak je Centifolia skvělá, pracují v ní velmi přátelští zaměstnanci, kteří do značky a produktů dávají maximum.

Proto na našem e-shopu najdete ve větší míře právě značku Centifolia, kterou dovážíme přímo z Francie a rádi bychom poslání této značky předali ostatním milovníkům přírodní, kvalitní kosmetiky.

V e-shopu naleznete veškeré produkty s přírodním složením, které mají své spokojené zákazníky. Aby u nás každý našel co potřebuje, kromě Centifolia u nás najdete také Jeanne en Provence, Baylis & Harding a Heathcote & Ivory.

Pokud i vy zvažujete změnu směru ve své kosmetické péči, jsem ráda, že vám mohu být průvodcem na této cestě. A věřím, že budete spokojení tak jako já, má rodina a ostatní zákazníci, kteří mají stejné zkušenosti.

Zároveň jsem se rozhodla přinést do naší domácnosti i jiné světlo než světlo žárovky. Světlo, které s sebou přinese do obývacího pokoje harmonii, klid a krásnou vůni. Po několika pokusech jsem se rozhodla pro založení vlastní značky svíček - MAJALO.

S láskou, Lenka