Můj příběh

V dnešní době se často spoléháme na rychle dostupné produkty velkých kosmetických firem pro péči o naše tělo. Avšak, když jsem se podívala na složení, začala jsem si klást otázku: "Je tu jiná možnost?"

Osobně jsem tento okamžik uvědomění zažila po narození svých dětí. Touha po tom nejlepším pro jejich citlivou pokožku mě přivedla k hledání alternativ. Od okamžiku, kdy jsem opustila vlhčené ubrousky a přešla na přírodní mýdla, jsem objevila, že přírodní kosmetika z organických složek může být mnohem účinnější a šetrnější k našemu tělu.

Při svých cestách jsem vyzkoušela mnoho kosmetických produktů, včetně místní přírodní kosmetiky od malých místních výrobců. Ačkoliv jsou produkty z velkých obchodů snadno dostupné a lákavé, kosmetika od menších firem s čistými přírodními ingrediencemi mě nadchla svou kvalitou a účinností.

Tak začal náš projekt s přírodní kosmetikou - nabídnout vysoce kvalitní, oblíbené značky za dostupné ceny, které jsou šetrné k naší pokožce i životnímu prostředí a nepodstupují testy na zvířatech.

Během hledání kvalitních značek nabízejících přírodní kosmetiku jsem narazila na značku Centifolia. Francouzská značka, která v souladu s přírodou vyrábí své produkty. Nejen, že jsou jejich produkty skvělé, ale zároveň jsou lidi z Centifolie přátelští a já věděla, že to je ten směr, kterým se chci dát.

Proto na našem e-shopu najdete ve větší míře právě značku Centifolia, kterou dovážíme přímo z Francie. A jak se říká: "Tohle prostě musíte vyzkoušet!".

Pokud i vy zvažujete změnu směru ve své kosmetické péči, jsem ráda, že vám mohu být průvodcem na této cestě.

 

 

Zároveň jsem se rozhodla přinést do naší domácnosti i jiné světlo než světlo žárovky. Světlo, které s sebou přinese do obývacího pokoje harmonii, klid a krásnou vůni. Po několika pokusech jsem se rozhodla pro založení vlastní značky svíček - MAJALO.

S láskou, Lenka